Ballina

Mirë se vini në webfaqen e Zyrës së Kryeministrit të Republikës së Kosovës

Kryeministri Haradinaj: Të gjithë duhet të përballemi me gjendjen në arsim

22.03.2018 - Është mbajtur sot në Prishtinë takimi i parë i nivelit të lartë dedikuar arsimit, në të cilin takim, kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, bëri thirrje për mobilizim të gjithë akterëve të kësaj fushe për përmirësimin e gjendjes në të gjitha nivelet. më shumë

Kryeministri Haradinaj: Do të jem luftëtar i të drejtës së gruas në shoqërinë tonë

22.03.2018 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në konferencën "Java e gruas 2018", organizuar nga Instituti Kombëtar Demokratik (NDI), me mbështetjen e USAID-it. më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim përfaqësuesit e Komisionit për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror

22.03.2018 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e Komisionit për Shënimin...

më shumë

Kryeministri Haradinaj përshëndet miratimin e Projektligjit për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi

21.03.2018 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përshëndetur miratimin e Projektligjit për Ratifikimin e...

më shumë

Kryeministri Haradinaj: Vota pro demarkacionit është votë për shtetin e Kosovës

20.03.2018 - Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës, ka...

më shumë

Agjenda ditore

23 mars 2018

 1. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin për Sundimin e Ligjit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

 
Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO