Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

tetor 2017
H Ma E P Sh D
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Kryeministri Haradinaj takoi përfaqësuesit e kompanisë General Electrics

18.10.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim përfaqësues nga kompania e njohur amerikane General Electrics (GE), të kryesuar nga Drejtori i Përgjithshëm për Evropën Juglindore, Gaetano Massara.më shumë

Kryeministri Haradinaj pranon urime nga kryeministri francez, Edouard Philippe

18.10.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pranuar urime për zgjedhjen në krye të Qeverisë së Kosovës, nga kryeministri i Republikës së Francës, Edouard Philippe.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti shefin e Njësisë për Kosovën në KE, David Cullen

18.10.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti sot në takim Shefin e Njësisë D3 për Kosovën, pranë Drejtorisë së Përgjithshme për Fqinjësi dhe Negociata të Zgjerimit të Komisionit Evropian, David Cullen, me të cilin diskutuan avancimin e perspektivës evropiane për Kosovën.më shumë

Zëvendëskryeministri Limaj inkurajon tregtarët të promovojnë prodhimet vendore

18.10.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj, bashkë me anëtarët e Klubit të Prodhuesve të Kosovës dhe ministrin e Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, vizitoi sot kompaninë “Meridian Express”, me qëllim të përkrahjes së prodhuesve vendor. më shumë

previous

1-4 Nga 5000

next

Agjenda ditore

19 tetor 2017

1.Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Valën dhe Telekomin e Kosovës.

VENDI:
Ndërtesa e PTK-së
KOHA: 09:30

2. Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim zëvendëskryeministren dhe ministren e Punëve të Jashtme të Republikës së Bullgarisë, Ekaterina Zaharieva.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:00
 

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO