Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

janar 2017
H Ma E P Sh D
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Kryeministri Mustafa uroi besimtarët ortodoksë të Kosovës me rastin e Festës së Krishtlindjeve Ortodokse

07.01.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, me rastin e Krishtlindjeve Ortodokse, ka uruar besimtarët dhe klerin ortodoks në Republikën e Kosovës.më shumë

Komunikatë për Media

07.01.2017

Prishtinë, 7 janar 2017 - Qeveria e Republikës së Kosovës, përmes mekanizmave kompetentë institucionalë, po e përcjellë me vëmendje të posaçme situatën e krijuar në Kosovë pas reshjeve të mëdha të borës si dhe temperaturave të ulëta që kanë përfshirë vendin.më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO