Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

janar 2017
H Ma E P Sh D
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Komunikatë për Media

12.01.2017

Qeveria e Republikës së Kosovës ka pritur me të drejtë lirimin e plotë të kryetarit të AAK-së, ish-kryeministrit Ramush Haradinaj nga drejtësia franceze, duke pas parasysh fletarrestin plotësisht politik të lëshuar nga Serbia. më shumë

Zëvendëskryeministri Kelmendi priti përfaqësuesit e Shoqatës Kosovare për Marketing të Veshmbathjeve

12.01.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Ramiz Kelmendi, priti në takim përfaqësuesit e Shoqatës Kosovare për Marketing të Veshmbathjeve (KAMA), të kryesuar nga drejtoresha, Nora Zhilivoda dhe anëtarët e Bordit të kësaj shoqate.më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

Agjenda ditore

17 janar 2017

Organizuar nën patronatin e kryeministrit të Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, nesër më 17.01.2017 (e martë), mbahet Akademi Përkujtimore, me rastin e 15-vjetorit të vrasjes së deputetit, Smajl Hajdaraj.
 
VENDI: Salla e Kuqe e Pallatit të Rinisë, në Prishtinë.
KOHA: 12:00
 

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO