Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

janar 2017
H Ma E P Sh D
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Kryeministri Mustafa: ATK-ja për 17 vjet dha kontribut të madh për zhvillimin e vendit

17.01.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në ceremoninë e shënimit të 17 vjetorit të themelimit të Administratës Tatimore të Kosovës.më shumë

Kryeministri Mustafa: Kosova, model i përkushtimit për paqe, dialog e stabilitet

17.01.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim ish- përfaqësuesen e lartë të BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Baroneshën Catherine Ashton, e cila po qëndron për vizitë në Kosovë. më shumë

U mbajt Akademi Përkujtimore në 15-vjetorin e vrasjes së deputetit të Kuvendit të Kosovës, Smajl Hajdaraj

17.01.2017

Nën patronatin e kryeministrit të Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, u mbajt Akademi Përkujtimore, me rastin e 15-vjetorit të vrasjes së deputetit të Kuvendit të Kosovës, Smajl Hajdaraj, njëherësh komandant i Shtabit Rajonal të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për Rugovë. më shumë

Ministrja Edita Tahiri priti Baroneshën Ashton dhe Gjeneralin Jackson

17.01.2017

Ministrja Edita Tahiri ka pritur sot në një takim dreke ish-përfaqësuesen e Lartë të BE-së Baroneshën Catherine Ashton dhe ish-Gjeneralin e parë të KFOR-it në Kosovë, Sir Mike Jackson. më shumë

previous

1-4 Nga 4

next

KOSOVO IN UNESCO