Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

janar 2017
H Ma E P Sh D
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Zëvendëskryeministri Kelmendi vizitoi autoritetet lokale, dy shkolla profesionale dhe bizneset në Pejë

19.01.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Ramiz Kelmendi vizitoi sot Komunën e Pejës, ku fillimisht u prit nga kryetari Gazmend Muhaxheri me bashkëpunëtorë.më shumë

Ministrja Edita Tahiri priti në takim shefen e EULEX-it, Alexandra Papadopoulou

19.01.2017

Ministrja për Dialog Edita Tahiri priti në takim shefen e Misionit të Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë (EULEX), Alexandra Papadopoulou, me të cilën bisedoi për bashkëpunimin midis institucioneve të Kosovës me EULEX-in, me theks të veçantë për rolin e EULEX-it për zbatimin e marrëveshjeve të Brukselit. më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO