Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

janar 2017
H Ma E P Sh D
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Zëvendëskryeministri Ramiz Kelmendi priti drejtorin ekzekutiv të Klubit të Prodhuesve të Kosovës

25.01.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Ramiz Kelmendi, prit në takim drejtorin ekzekutiv të Klubit të Prodhuesve të Kosovës, Astrit Panxha. më shumë

Zëvendëskryeministri Kelmendi takoi Shoqatën e Ndërtimtarëve dhe Ndërmarrjeve Prodhuese të Materialit Ndërtimor

25.01.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Ramiz Kelmendi ka pritur sot në takim përfaqësuesit e Shoqatës së Ndërtimtarëve dhe Ndërmarrjeve Prodhuese të Materialit Ndërtimor, kryesuar nga kryetari i saj, Brahim Selimaj. më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO