Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

mars 2017
H Ma E P Sh D
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Fjala e kryeministrit Mustafa në ceremoninë ushtarake të FSK-së për nderë të “Epopesë së UÇK-së”

05.03.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë në ceremoninë ushtarake të Forcës së Sigurisë së Kosovës, të organizuar në Kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë, në përkujtim të 19 vjetorit të luftës dhe rënies heroike të Komandantit Legjendar të UÇK-së, Adem Jashari dhe Familjes Jashari.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO