Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

mars 2017
H Ma E P Sh D
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Kryeministri Mustafa në Sarajevë: Republika e Kosovës e përkushtuar për bashkëpunim rajonal, çështjet e brendshme nuk i diskuton me Serbinë

16.03.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori pjesë sot në punimet e Samitit të Kryeministrave të Ballkanit Perëndimor, i njohur si “Western Ballkan 6”, i cili u zhvillua në Sarajevë.më shumë

Zëvendëskryeministri Kelmendi vizitoi Universitetin “Haxhi Zeka” dhe bizneset në Pejë

16.03.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Ramiz Kelmendi, vizitoi Universitetin e Pejës, “Haxhi Zeka”, ku është pritur nga rektori i Universitetit, prof. dr. Fadil Millaku, dekani i Fakultetit të Biznesit, Halit Shabani, prorektori Ibish Mazreku dhe bashkëpunëtorë tjerë.më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

Agjenda ditore

28 mars 2017

1.Ministrja për Dialog e Qeverisë së Republikës së Kosovës, Edita Tahiri pret në takim Zëvendës ndihmës Sekretarin e SHBA z. Hoyt Yee.
 
VENDI: Ndërtesa e Ministrisë së Punëve të Jashtme, kati i tretë
KOHA: 15:00 (VETËM PAMJE)
 

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO