Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

prill 2017
H Ma E P Sh D
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kryeministri Mustafa: Qeveria e përkushtuar për funksionalizimin e Aeroportit të Gjakovës, si një aset tepër i rëndësishëm i Kosovës

02.04.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ka vizituar sot Aeroportin e Gjakovës. Pas takimit me drejtuesit dhe vizitës së aseteve e pajisjeve ekzistuese, kryeministri Mustafa ka theksuar përkushtimin e Qeverisë së Kosovës që në muajt në vijim të punohet fuqishëm në funksionalizimin e këtij Aeroporti.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO