Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

prill 2017
H Ma E P Sh D
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kryeministri Isa Mustafa uron besimtarët e krishterë për Festën e Pashkëve


15.04.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar besimtarët e krishterë për Festën e Pashkëve.

Me këtë rast, kryeministri Mustafa ka shprehur urimet më të përzemërta për të gjithë besimtarët katolikë, ortodoksë dhe besimtarët e tjerë të krishterë të cilët kremtojnë këtë festë të rëndësishme.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO