Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

maj 2017
H Ma E P Sh D
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Ministrja Edita Tahiri qëndroi në Qendrën për Paqe “Shimon Peres” si dhe zhvilloi takime me përfaqësues të organizatave paqësore dhe mediave në Izrael

01.05.2017

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri gjatë qëndrimit të saj në Izrael, ka zhvilluar një varg takimesh me organizata dhe personalitete që angazhohen për paqe, duke përfshirë përfaqësues të Qendrës për Paqe “Shimon Peres”, të Lëvizjes së Grave për Paqe (Women Wage Peace) si dhe me analistë dhe gazetarë të Izraelit. më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO