Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

maj 2017
H Ma E P Sh D
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Kryeministri Mustafa: Gratë kosovare rol vendimtar në ndërtimin e institucioneve të sigurisë

03.05.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim Grupin Joformal të Grave në Institucionet e Sigurisë, të përbërë nga zëvendëskryetarja e Komisionit Parlamentar për Siguri, deputetja Ganimete Musliu, drejtuesja e Shoqatës së Grave të Policisë së Kosovës, Taibe Canolli, përfaqësueset e MFSK-së, Inspektoratit Policor dhe institucioneve tjera të sigurisë. më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

Agjenda ditore

22 gusht 2017

NJOFTIM PËR MEDIA

Nën Patronatin e Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Komisioni i Veçantë për organizimin e ceremonisë mortore për ish-Kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi.

Agjendë:


08:30 - Arritja e Arkivolit në Aeroportin Ndërkombëtar "Adem Jashari"

10:00-12:00- Homazhe në Hollin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, në Prishtinë

12:00–12:30- Mbledhje Komemorative në Teatrin Kombëtar, në Prishtinë

(13:30 deri në 14:45 arkivoli qëndron në shtëpi të të ndjerit, në Suhodoll)

15:00-16:00- Homazhe në Kuvendin Komunal të Mitrovicës, në Mitrovicë

16:00- Nisja e Arkivolit nga Kuvendi Komunal i Mitrovicës për te varrezat në Shipol

16:30 - Ceremonia e varrimit


 

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO