Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

maj 2017
H Ma E P Sh D
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Marrëveshja e bashkëpunimit me BERZH-in ofron mbështetje të fuqishme për sektorin privat në Kosovë (VIDEO)

06.05.2017

Memorandumi i bashkëpunimit i nënshkruar në Londër nga kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, dhe Presidenti i Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), Suma Chakrabarti, ofron përkrahje të fuqishme konkrete për sektorin privat në Kosovë.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO