Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

maj 2017
H Ma E P Sh D
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Kryeministri Mustafa vlerësoi lartë kontributin e Presidentit Nishani për Kosovën, Shqipërinë dhe më gjerë

11.05.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani.
Gjatë takimit, kryeministri Mustafa shprehu mirënjohjen e Qeverisë dhe të qytetarëve të Kosovës për kontributin e madh që Presidenti Nishani ka dhënë për Kosovën, gjatë mandatit të tij në krye të shtetit shqiptar.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO