Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

gusht 2017
H Ma E P Sh D
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Kryeministri Mustafa: Zvicra përkrahëse e rëndësishme e progresit në Kosovë

03.08.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim ish-presidenten e Konfederatës së Zvicrës, Micheline Calmy-Rey.Gjatë takimit, kryeministri Mustafa e njoftoi për progresin në Kosovë, të arriturat në zhvillimin ekonomik, integrimet evropiane dhe fuqizimin e shtetit. më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

KOSOVO IN UNESCO