Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

gusht 2017
H Ma E P Sh D
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Komunikatë për Medie

07.08.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, mori vendim për emërimin e katër ministrave të rinj në kuadër të Qeverisë së Kosovës.më shumë

Kryeministri Mustafa priti në takim lamtumirës ambasadoren gjermane, Angelika Viets

07.08.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim lamtumirës ambasadoren e Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë, Angelika Viets, e cila e përfundon misionin në Kosovë. Kryeministri Mustafa e falënderoi ambasadoren Viets për kontributin e saj në thellimin e bashkëpunimit shumë të mirë ndërmjet dy vendeve, dhe për mbështetjen që Qeveria gjermane ka ofruar për proceset demokratike dhe evropiane të Kosovës.më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO