Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

shtator 2017
H Ma E P Sh D
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Kryeministri Mustafa takoi përfaqësuesit e bizneseve nga diaspora

04.09.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovë, Isa Mustafa priti në takim kryetarin e Rrjetit të bizneseve të diasporës në Austri, Yll Blakaj.
Kryeministri Mustafa theksoi përkushtimin e Qeverisë për të krijuar kushte sa më të favorshme për afarizëm për bizneset, me theks të posaçëm për bashkatdhetarët tanë që merren me biznes në diasporë.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

Agjenda ditore

25 shtator 2017

1. Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Policinë e Kosovës.

VENDI: Drejtoria e Policisë
KOHA: 10:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në Konferencën për shënimin e Ditës dhe Javës Ndërkombëtare për Personat e Shurdhër.

VENDI:
Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:30

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO