Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Ministrja Edita Tahiri priti delegacionin e Ministrisë së Jashtme të Tajlandës

05.09.2017

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, priti në një drekë pune delegacionin e Ministrisë së Punëve të Jashtme nga Tajlanda të udhëhequr nga Nongnuth Phetcharatana, ambasadore në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe drejtoreshë e Institutit për Politikë të Jashtme pranë kësaj ministrie dhe Jakkrit Srivali, Ambasador i Tajlandës në Hungari, Saowalak Pornwilassiri, këshilltare në Ministrinë e Punëve të Jashtme, Panom Thongprayoon- këshilltar i Ambasadës Mbretërore Tajlandeze në Budapest.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

Agjenda ditore

24 nëntor 2017

1.Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë, Olta Xhaçka.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:30

2. Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Aleancën Kosovare të Bizneseve.

VENDI: Zyrat e AKB-së (Lagja Tophane)
KOHA: 13:00

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO