Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

shtator 2017
H Ma E P Sh D
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Ministrja Edita Tahiri priti delegacionin e Ministrisë së Jashtme të Tajlandës

05.09.2017

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, priti në një drekë pune delegacionin e Ministrisë së Punëve të Jashtme nga Tajlanda të udhëhequr nga Nongnuth Phetcharatana, ambasadore në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe drejtoreshë e Institutit për Politikë të Jashtme pranë kësaj ministrie dhe Jakkrit Srivali, Ambasador i Tajlandës në Hungari, Saowalak Pornwilassiri, këshilltare në Ministrinë e Punëve të Jashtme, Panom Thongprayoon- këshilltar i Ambasadës Mbretërore Tajlandeze në Budapest.më shumë

previous

1-1 Nga 1

next

Agjenda ditore

25 shtator 2017

1. Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Policinë e Kosovës.

VENDI: Drejtoria e Policisë
KOHA: 10:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në Konferencën për shënimin e Ditës dhe Javës Ndërkombëtare për Personat e Shurdhër.

VENDI:
Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:30

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO