Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

shtator 2017
H Ma E P Sh D
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Kabineti i ri qeveritar zhvilloi mbledhjen e parë

11.09.2017

Nën drejtimin e kryeministrit Ramush Haradinaj, kabineti i ri qeveritar i Republikës së Kosovës, ka zhvilluar mbledhjen e parë të rregullt, në të cilën është bërë konstituimi i Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe është shqyrtuar Programi i Qeverisë.më shumë

Kryeministri Mustafa i dorëzoi detyrën kryeministrit të zgjedhur Ramush Haradinaj

11.09.2017

Kryeministri Isa Mustafa ka pritur sot në takim kryeministrin e zgjedhur Ramush Haradinaj, me ç’rast ka bërë dorëzimin e detyrës.
Me këtë rast është zhvilluar një ceremoni shtetërore.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti shefin e Misionit të BE-së për vëzhgimin e zgjedhjeve, Alojz Peterle

11.09.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj në orët e mbrëmjes ka pritur shefin e Misionit të BE-së për vëzhgimin e zgjedhjeve, Alojz Peterle, me të cilin ka biseduar lidhur me mbarëvajtjen e zgjedhjeve parlamentare në Kosovë, si dhe për përgatitjet për zgjedhjet komunale të 22 tetorit.më shumë

Kryeministri Haradinaj vizitoi Qendrën Klinike Universitare të Kosovës

11.09.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka vizituar në orët e mbrëmjes Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, përkatësisht Repartin e Emergjencës.më shumë

previous

1-4 Nga 14

next

Agjenda ditore

25 shtator 2017

1. Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Policinë e Kosovës.

VENDI: Drejtoria e Policisë
KOHA: 10:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në Konferencën për shënimin e Ditës dhe Javës Ndërkombëtare për Personat e Shurdhër.

VENDI:
Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 13:30

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO