Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj priti në takim sindikalistët e KEK-ut

17.10.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e Sindikatës së pavarur të KEK-ut (SPEK) të udhëhequr nga Izet Mustafa, të cilët e njoftuan atë për sfidat dhe vështirësitë me të cilat po ballafaqohen ata gjatë punës së përditshme. më shumë

Burbuqe Bakija – Deva emërohet zëvendësministre e kulturës

17.10.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka emëruar sot zëvendësministre në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS) nënkryetaren e gruas së AAK-së, Burbuqe Bakija – Deva.më shumë

Kryeministri priti familjen e Heroit të Kosovës, Agim Ramadani

17.10.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim familjen e Heroit të Kosovës, Agim Ramadani, bashkëshorten Shukrijen me djalin Edonin, vëllezërit Qazimin e Jasharin, si dhe nipërit Sami Ramadani dhe Muhamet Hajrullahu.më shumë

previous

1-3 Nga 3

next

KOSOVO IN UNESCO