Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj përkujtoi heronjtë Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

02.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj në përvjetorin e 28-të, bëri homazhe te vendi i rënies së heronjve të Kosovës, Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu.më shumë

Kryeministri Haradinaj: Të përkushtuar në agjendën evropiane dhe zbatimin e MSA-së

02.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, realizoi një vizitë pune në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MPPH), me ç’rast u informua nga ministrja e kësaj ministrie, Albena Reshitaj, me gjendjen në këtë ministri, prioritetet e saj dhe projektet që janë duke u realizuar.më shumë

Kryeministri Haradinaj: Jemi të vendosur në tërësi që të parandalojmë çfarëdo përhapje të ideologjive ekstremiste që kanë potencial të kalojnë në terrorizëm

02.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj mori sot pjesë në tryezën e organizuar nga Ministria e Punëve të Brendshme, e titulluar “Luftimi i ekstremizmit të dhunshëm dhe radikalizmit që shpie në terrorizëm”. më shumë

previous

1-3 Nga 3

next

KOSOVO IN UNESCO