Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

nëntor 2017
H Ma E P Sh D
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Zëvendëskryeministri Limaj paralajmëron ndaljen e privatizimit të tokave shtetërore

04.11.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj së bashku me ministrin e Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, kanë vizituar Odën Ekonomike të Kosovës (OEK), ku kanë biseduar për bashkëpunimin dhe avancimin e proceseve ekonomike, me theks të veçantë për mundësitë e krijimit të vendeve të reja të punës.më shumë

Kryeministri Haradinaj: Jemi të interesuar për përgatitjen e ofertave për investime vendore dhe të jashtme

04.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në kuadër të vizitave që po ju bënë ministrive, sot zhvilloi një takim pune në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, ku u prit nga ministri, Bajram Hasani dhe drejtorët e departamenteve në këtë ministri.më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO