Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj priti prindërit e Astrit dhe Arbnor Deharit

06.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim prindërit e Astrit dhe Arbnor Deharit, Xhemile dhe Avni Dehari.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti familjarët e të dënuarve në rastin e Kumanovës

06.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot familjarët e të dënuarve në rastin e Kumanovës.
Kryeministri Haradinaj dëgjoi shqetësimet e familjarëve për mirëqenien, si dhe dënimet e qytetarëve të Kosovës që po mbahen në Maqedoni.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi

06.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti sot në takim kryetarin e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, Gramoz Ruçi. Pas takimit, në një prononcim për medie, kryeministri ka potencuar synimin që bashkëpunimet mes dy vendeve të jenë më përmbajtjesore në të ardhmen. më shumë

Kryeministri Haradinaj: Qeveria do të mbetet partner i prodhuesve të veshmbathjeve

06.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj mori pjesë në Konventën e Veshmbathjeve të Kosovës, organizuar nga USAID Empower Sektori Privat në partneritet me SIDA-n dhe e përkrahur nga banka ProCredit. Kryeministri Haradinaj ka falënderuar partnerët ndërkombëtarë, sidomos USAID-in, që vazhdon të përkrah Kosovën. Poashtu, kryeministri ka premtuar përkrahje të Qeverisë për sektorin privat. më shumë

previous

1-4 Nga 5

next

KOSOVO IN UNESCO