Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj priti në takim përfaqësuesit e veteranëve të luftës së UÇK-së

08.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim kryetarin e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hysni Gucati.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti ambasadoren Willems dhe përfaqësues të kompanive nga Holanda

08.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim ambasadoren e Mbretërisë së Holandës në Kosovë, Gerrie Willems dhe përfaqësues të kompanive nga Holanda.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim një delegacion të afaristëve gjermanë

08.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim një delegacion të përzier të udhëhequr nga Christian Wiesenhutter, kryetar i Odës Ekonomike Gjermane - Kosovare si dhe Hans-Jurgen Muller, kryetar i Odes Gjermane - Shqiptare me seli në Berlin.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim Lamberto Zannier

08.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Komisionerin e Lartë të OSBE-së për pakicat kombëtare, Lamberto Zannier.më shumë

previous

1-4 Nga 5

next

KOSOVO IN UNESCO