Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj priti në takim Don Lush Gjergjin dhe Don Shan Zefin

09.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e Ipeshkvisë së Kosovës, Don Lush Gjergji dhe Don Shan Zefi.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim afaristë izraelitë

09.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim një delegacion të afaristëve izraelitë të prirë nga Arik Grafy, të cilët e përgëzuan për detyrën e re, duke shprehur simpatinë e popullit hebre për shqiptarët.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim drejtues të Sharrcem-it

09.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Drejtorin e Përgjithshëm të Sharrcem-it për Kosovë, Thomas Glavas.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti zëvendësen e përfaqësuesit të UNDP-së, Roccassalvo

09.11.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim zëvendësen e përfaqësuesit të përhershëm të Programit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë (UNDP), Alessandra Roccassalvo.më shumë

previous

1-4 Nga 8

next

KOSOVO IN UNESCO