Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj: Manifestimi në 70-vjetorin e Ansamblit “RUGOVA” i bënë nder Rugovës kreshnike dhe gjithë kombit

02.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në manifestimin artistik tradicional me rastin e 70-vjetorit të Ansamblit Folklorik Autokton “RUGOVA”, që u mbajt nën patronatin e Kryeministrit.më shumë

Kryeministri Haradinaj ofron përkrahje për personat me aftësi të kufizuar

02.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori sot pjesë në Konferencën me rastin e shënimit të Ditës Ndërkombëtare për Personat me Aftësi të Kufizuar, e cila organizohet nga Zyra për Qeverisje të Mirë e Zyrës së Kryeministrit.më shumë

Kryeministri Haradinaj bëri homazhe dhe vizitoi familjen e ish-Presidentit Ibrahim Rugova

02.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, për nder të ditëlindjes së 73-të, të ish-Presidentit Ibrahim Rugova bëri homazhe te varri i tij dhe vizitoi familjen Rugova.më shumë

previous

1-3 Nga 3

next

Agjenda ditore

19 shkurt 2018

 1.Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim Bruno Questel, përfaqësues zyrtar i Presidentit të Francës, Emmanuel Macron.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00 (VETËM PAMJE)

2. Kryeministri Ramush Haradinaj pret senatorin amerikan Ron Johnson.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 16:45 (VETËM PAMJE)

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO