Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

dhjetor 2017
H Ma E P Sh D
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kryeministri Haradinaj priti në takim përfaqësuesit e Këshillit Konsultativ për Komunitete

04.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e Këshillit Konsultativ për Komunitete, të udhëhequr nga kryesuesi i këtij Këshilli, Gazmen Salijević.më shumë

Zëvendëskryeministri Limaj paralajmëron masa tjera për të ndihmuar prodhuesit vendor

04.12.2017

Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj, ka pritur sot në takim përfaqësues të Shoqatës se Mullisëve të Kosovës. Në këtë takim është biseduar për vendimin e ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë për vendosjen e tarifës për miellin nga Serbia si dhe për shqetësimet tjera të kësaj shoqate.më shumë

Kryeministri Haradinaj kërkon përmbushjen e obligimeve që dalin nga ERA

04.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori sot pjesë në takimin e rregullt të Këshillit Ministror për Integrim Evropian, ku u raportua nga ministrat përkatës rreth procedurave dhe përshpejtimit të tyre për përmbushjen e obligimeve të cilat dalin nga Agjenda e Reformave Evropiane.më shumë

Qeveria miraton raportin e Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit

04.12.2017

Qeveria e Kosovës mbajti mbledhjen e saj të rregullt, të 17-tën me radhë, në të cilën shqyrtoi Raportin e Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit dhe Projektligjin për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi.më shumë

previous

1-4 Nga 5

next

Agjenda ditore

11 dhjetor 2017

1.Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin e Forumit të Nivelit të Lartë, organizuar nga Ministria e Integrimit Evropian.
 
VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00
 
2.Kryeministri Ramush Haradinaj viziton Shkollën Ndërkombëtare “Maarif”.
 
VENDI: Prizren
KOHA: 12:00

Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO