Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj priti delegacionin e Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe të Tregtisë të Hungarisë

11.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim një delegacion të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe të Tregtisë të Hungarisë, të kryesuar nga komisioneri ministror, Istvan Joo.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim ambasadorin francez, Chabert

11.12.2017

Kryeministri, Ramush Haradinaj, takoi Ambasadorin e Francës, Didier Chabert, për të diskutuar aspekte të ndryshme të marrëdhënieve bilaterale mes Francës dhe Kosovës, në veçanti perspektivat e bashkëpunimit teknik dhe ekonomik.më shumë

Kryeministri Haradinaj vizitoi shkollën ndërkombëtare

11.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vizitoi sot shkollën ndërkombëtare "Maarif", ku u prit nga drejtori i shkollës Ali Sedat Asllan dhe stafi i shkollës.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim Sheikh Ahmad Al-Fahad Al-Sabah

11.12.2017

Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim Presidentin e Asociacionit të Komiteteve Olimpike Kombëtare (ANOC), Sheikh Ahmad Al-Fahad Al-Sabah, me të cilin bisedoi për zhvillimin e sportit në Kosovë.më shumë

previous

1-4 Nga 5

next

Agjenda ditore

23 mars 2018

 1. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin për Sundimin e Ligjit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

 
Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO