Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

Kryeministri Haradinaj: Do të angazhohem për avancimin e qeverisjes lokale

21.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në ngjarjen vjetore të ndarjes së çmimit për “Demokraci Lokale 2017”, organizuar nga Instituti Kosovar për Qeverisje Lokale.më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmeti

21.12.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, me të cilin diskutoi lidhur me bashkëpunimin ndërmjet Qeverisë së Kosovës dhe Komunës së Prishtinës.më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

Agjenda ditore

23 mars 2018

 1. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin për Sundimin e Ligjit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

 
Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO