Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

shkurt 2018
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Përherë mirënjohës dhe krenar për kontributin e çmuar të familjes Krasniqi për lirinë e Kosovës

03.02.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, vizitoi sot familjen e Heroit të Kosovës, Gjeneral Major, Adrian Krasniqi.më shumë

Rruga nacionale Prishtinë – Mitrovicë do të mbajë emrin “Rruga e tre heronjve, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha”

03.02.2018

“Rruga e tre heronjve, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha”, do të jetë emërtimi i auto-rrugës Prishtinë – Mitrovicë, vendim ky i Kryeministrit Ramush Haradinaj dhe Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe nismë kjo e Kryeparlamentarit Kadri Veseli, në 21 vjetorin e rënies së tyre për lirinë e vendit. më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO