Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

mars 2018
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Kalimi i pakos së ligjeve në Kuvend, jetik për sundimin e ligjit

02.03.2018

Është mbajtur sot takimi i 5-ti me radhë për Sundimin e Ligjit, i inicuar nga kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj. Takimi i sotëm pati për fokus Sundimin e Ligjit në Zyren e Prokurorit të Shtetit dhe në Këshillin Prokurorial të Kosovës. më shumë

Sqarim për media

02.03.2018

Qeveria e Republikës së Kosovës njofton opinionin se janë të pavërteta shkrimet e disa mediave për shkarkimin e mundshëm të ministrit Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi.
Me këtë rast, Qeveria e Kosovës bënë me dije se ministri Bytyqi është duke vazhduar punën në përmbushjen e detyrave dhe obligimeve që i takojnë në pozitën e ministrit të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë. më shumë

previous

1-2 Nga 2

next

Agjenda ditore

23 mars 2018

 1. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin për Sundimin e Ligjit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

 
Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO