Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

mars 2018
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Kryeministri Haradinaj në “Natën e Zjarreve në Prekaz”: Liria jonë ishte e shtrenjtë!

07.03.2018

Me “Natën e Zjarreve” në Prekaz, është përmbyllur manifestimi gjithëpopullor për shënimin e 20 vjetorit të “Epopesë së UÇK-së”, në kuadër të aktivitete që janë organizuar nën patronatin e Kryeministrit Ramush Haradinaj. më shumë

Kryeministri Haradinaj: Pa shkollë të fortë nuk ka popull të fortë, nuk ka shtet, ekonomi e as ushtri të fortë

07.03.2018

Me rastin e 7 Marsit, Ditës së Mësuesit, kryeministri Ramush Haradinaj u premtoi mësimdhënësve se nuk do të jenë vetëm, nuk do të jenë të ndarë dhe se misioni i tyre është aftësimi dhe forcimi i nxënies së dijes. më shumë

Kryeministri Haradinaj: Kosova ofron ambient të mirë ekonomik dhe rini shumë aktive

07.03.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim nënkryetarin e Komunës së Parisit, Christophe Girard, të cilit i kërkoi vazhdimin e mbështetjes së Francës për projektet zhvillimore të Kosovës dhe rrugën drejt integrimeve euroatlantike. më shumë

previous

1-3 Nga 3

next

Agjenda ditore

23 mars 2018

 1. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin për Sundimin e Ligjit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

 
Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO