Ballina BreadCrumbTrailer Lajme

Lajme

mars 2018
H Ma E P Sh D
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Kryeministri Haradinaj: Do të jem luftëtar i të drejtës së gruas në shoqërinë tonë

22.03.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në konferencën "Java e gruas 2018", organizuar nga Instituti Kombëtar Demokratik (NDI), me mbështetjen e USAID-it. më shumë

Kryeministri Haradinaj priti në takim përfaqësuesit e Komisionit për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror

22.03.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e Komisionit për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, të cilët i falënderoi për punën e deritashme. më shumë

Kryeministri Haradinaj: Të gjithë duhet të përballemi me gjendjen në arsim

22.03.2018

Është mbajtur sot në Prishtinë takimi i parë i nivelit të lartë dedikuar arsimit, në të cilin takim, kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, bëri thirrje për mobilizim të gjithë akterëve të kësaj fushe për përmirësimin e gjendjes në të gjitha nivelet. më shumë

Kryeministri Haradinaj përshëndet miratimin e Projektligjit për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi

21.03.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përshëndetur miratimin e Projektligjit për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi, nga deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës.më shumë

previous

1-4 Nga 39

next

Agjenda ditore

23 mars 2018

 1. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në takimin për Sundimin e Ligjit.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 09:00

2. Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 11:00

 
Shkruaj Kryeministrit

KOSOVO IN UNESCO